![](https://sociality.gr/wp-content/uploads/2020/01/SOCIAL-2020-01-1110x630-1-1024x581.jpg)
1ο Εργαστήριο Συμμετοχικού Σχεδιασμού στα Σεπόλια
Στα πλαίσια του έργου μας ppCITY σας προσκαλούμε, ως κατοίκους ή/και εργαζόμενους/εμπλεκόμενους φορείς στην περιοχή των Σεπολίων, να συμμετέχετε στο 1ο δια ζώσης Εργαστήριο Συμμετοχικού Σχεδιασμού την Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2020, στις 17:00 στο αμφιθέατρο του 53ου ΓΕΛ Αθήνας, Γράμμου 23, Σεπόλια.
Μπορείτε να δείτε περισσότερες πληροφορίες και το πρόγραμμα εδώ